صادرات به تمامی کشورهای خاورمیانه ، خاور دور و آسیای میانه

صادرات به تمامی کشورهای خاورمیانه ، خاور دور و آسیای میانه

صادرات به تمامی کشورهای خاورمیانه ، خاور دور و آسیای میانه

در شرکت تولیدی نرگس پلیمر ،‌فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است

صادرات به تمامي کشورهاي واقع در منطقه خاورميانه شرکت توليدي نرگس پلیمر میبد صادرات نايلون-نايلکس و محصولات بسته بندي اين شرکت به کشورهاي (امارات متحده عربي، عراق، کويت، ارمنستان، افغانستان، پاکستان و ....)
شرکت تولیدی نرگس پلیمر آمادگی دارد تا نسبت به انجام صادرات نایلون ، نایلکس ، سلفون ، فریزر ، زباله (به صورت بسته بندی و همچنین فله ای و کیسه ای )دستکش یکبار مصرف ، سفره ، متالایز و سایر محصولات خود به کشورهای آذربایجان – ارمنستان – پاکستان – ازبکستان – قرقیزستان – عراق – کویت – امارت متحده عربی – قطر و سایر کشورهای همجوار اقدام نماید.

و آماده عقد قرارداد با بازرگانان ، تجار ، ارگانها ، سازمان ها ، شرکت ها ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، دست اندرکاران و متقاضیان صادرات در منطقه خاورمیانه ،‌تهران و شهرستانها می باشد .

این شرکت برای عقد قراردادهای پیش فروش برای صادرات به کشورهای مذکور اعلام آمادگی میکند .
بازرگانان و دست اندرکاران و متقاضیان صادرات نایلون به کشورهای مذکور میتوانند جهت بررسی موضوع و عقد قرارداد با کارشناسان فروش و صادرات شرکت تماس حاصل نمایند . این شرکت با اختصاص بهترین مسیر سرمایه گذاری ، اهداف بلند مشتریان محترم خود که همانا دسترسی به بهره برداری بهینه و اقتصادی و تداوم کار می باشد را تامین و با توجه به تجارت پیش پای آن عزیزان قرار خواهد داد.

ما مقدم مشتریان محترمی که کیفیت را سرلوحه کار خویش می دانند گرامی داشته و بر این باوریم که : کیفیت تنها را پایداری هر صنعت است … و با اندیشه تولید در سطح انبوه با کیفیتی متمایز همچنان به پیش می تازیم تا قلل کیفیت جهانی را از آن خود سازیم